پیوندهای مرتبط


انجمن سیمان پرتلند

(Portland Cement Association)

انجمن سیمان پرتلند درسال ۱۹۱۶ بعنوان نمایندگی شرکتهای سیمان در ایالات متحده امریکا و کانادا تأسیس گردید . مأموریت و هدف این انجمن اصلاح و توسعه استفاده بهینه از سیمان و بتن بعنوان دو عنصر مرتبط با هم در ساخت وسازها می‌باشد.

مؤسسه تحقیقات علمی مهندسی زلزله

(Earthquake Engineering Research Institute )

مؤسسه تحقیقات علمی مهندسی زلزله مؤسسه‌ای است ملی و غیرانتفاعی که متشکل از گروهی متخصص ازمهندسان، زمین شناسان، معماران، طراحان، نمایندگان مردم و جامعه شناسان می‌باشد. این مؤسسه در سال ۱۹۴۹ بعنوان یک گروه مشاور از مهندسان زلزله شناسی ایالات متحده ایجاد شد. هدف این مؤسسه تشویق تحقیقات در زمینه مهندسی زلزله و نیزکاهش خطرات زلزله از طریق پیشرفت و اجرایی نمودن مهندسی زلزله می‌باشد.

مرکز نرم افزارهای مهندسی

(Engineering Software Center)

در این وب سایت ، جدیدترین وکاربردی‌ترین کتب و نرم افزارهای روز علوم مهندسی و نیز اخبار مربوطه و همچنین جدیدترین آدرسهای شرکتهای تخصصی مهندسی معرفی می گردد. این نرم‌افزارها و کتب بصورت Online قابل خرید می‌باشند.

انجمن اروپایی مهندسان عمران

(European Council Of Civil Engineers)

انجمن اروپایی مهندسان عمران در سال ۱۹۸۵ تاسیس گردید. این انجمن بعنوان یک منبع موثق و بی‌طرف راهبردهای لازم را به منظور پشتیبانی و ترقی استانداردهای علوم مهندسی عمران ارائه می نماید.

انجمن مهندسی مواد ساختمانی

(Construction Material Engineering Council)

انجمن آموزشی مهندسی مواد ساختمانی در سال ۱۹۸۳ تأسیس گردید. بهبود کیفیت تولید، نظارت و آزمایش مواد و مصالح ساختمانی و نیز تهیه برنامه های آموزشی جهت تأیید و تست مصالح ساختمانی ازجمله اهداف این انجمن می‌باشد.

این انجمن توسط۱۶ نفرعضو هیأت مدیره متشکل از نمایندگان کارگاه آزمایش مصالح ساختمانی، آزمایشگاهها، تولیدکنندگان مواد و محصولات ساختمانی، انجمن پیمانکارهای آسفالت فلوریدا، دپارتمان راه و ترابری فلوریدا و شرکت های راه سازی فلوریدا اداره می‌شود.

استاندارد بین المللی جهانی

(ASTM International Standards Worldwide)

یکی ازبزرگترین سازمانهای توسعه استاندارد درجهان و یک مأخذ مطمئن برای استانداردهای فنی مواد، محصولات، سیستمها و خدمات می‌باشد و نقش مهمی در راهنمایی طراحان و کارخانه‌داران و مبادلات تجارت جهانی ایفا می‌کند.

احسان طبایی و همکاران

گروه احسان طبایی و همکاران یکی از بهترین و مجرب ترین تیم های محاسباتی سازه و همینطور ارایه نقشه های شاپ دراوینگ در ایران میباشد

فارسی