اسکلت فلزی


قیمت اسکلت فلزی و تعیین هزینه‌های دقیق آن به طور مستقیم با روش ساخت اسکلت فلزی ارتباط دارد. ساخت انواع سازه‌های فلزی به خاطر داشتن کیفیت بیشتر جایگزین اسکت‌های بتنی شده است و در ساخت ساختمان و سوله دیگر سازه‌ها مورد استفاده ساخت سازه‌های فلزی بخصوص ساخت اسکلت فلزی ساختمان توسط گروه صنعتی آونگ در تهران با ارائه بهترین خدمات و قیمت ها صورت می‌گیرد. هدف این مجموعه ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت و افزایش بازدهی مورد انتظار مراجعین می‌باشد. پس اگر قصد راه اندازی پروژه در زمینه سازه‌های فلزی را دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید.ا تماس بگیرید. در این صفحه می‌توانید با نکات ساخت اسکلت فلزی آشنا شوید و از گذر این نکات خواهید توانست تخمین درستی از قیمت اسکلت فلزی داشته باشید.


نکاتی درباره ساخت اسکلت فلزی

اسکلت ساختمان مهمترین بخش یک ساختمان است. سازه‌ای که باید بار ساختمان را تحمل کرده و سلامت و استحکام آن‌ را تضمین کند. مسائل مهمی در انتخاب نوع اسکلت ساختمان در ساخت موثر است. از جمله این مسائل می‌توان به طول عمر، ارزش اسقاط، مقاومت در برابر زلزله و آتش سوزی، سادگی اجرا، سرعت اجرا و هزینه‌های ساخت اشاره کرد. ساخت اسکلت فلزی روشی است که به خوبی از پس برآورده کردن این ویژگی‌ها و انتظارات بر می‌آید؛ و به همین دلیل اسکلت فلزی مورد استقبال سازندگان بسیاری قرار دارد.

اسکلت فلزی در صورت طراحی درست مقاومت بسیار بالایی در برابر حوادث طبیعی، بخصوص زلزله دارد. همچنین این سازه از طول عمر بالایی برخوردار است؛ و در طول زمان دچار افت مقاومت نمی‌شود. ویژگی دیگر آن ارزش اسقاط بالای آن است. اگرچه به این موضوع توجه کمتری می‌شود؛ اما این مسئله در نهایت روزی ارزش خود را نشان می‌دهد. در نهایت دیگر ویژگی اسکلت فلزی سرعت بالای اجرای آن است.

ساخت اسکلت فلزی مراحل متفاوتی دارد؛ که در آن از متریال‌های گوناگونی نیز استفاده می‌شود. بعضی از مراحل ساخت اسکلت فلزی به صورت دستی و توسط نیروی انسانی انجام می‌شود؛ در حالی که باقی مراحل توسط ابزارها و دستگاه‌های اتوماتیک انجام می‌شود. ترکیب و اجرای درست این دو بخش ساخت اسکلت فلزی شما را با کیفیت بالایی تضمین خواهد کرد. این شرکت مفتخر است که با در برداشتن مهندسان و متخصصان خدمات خود را در ساخت سوله ، ساخت اسکلت فلزی و نظارت بر این پروسه با بهترین قیمت اسکلت فلزی را ارئه می دهد.


طراحی، محاسبه و ساخت انواع سازه های فولادی سنگین و سبک از قبیل سازه هایمسکونی، نیروگاهی، برج های بلند مرتبه با اتصالات جوشی و پیچ و مهره ای جهت اطلاع از رزومه و پروژه های اجرا شده به لینک مقابل مراجعه فرمایید:

انواع اسکلت فلزی

امروزه رایج ترین مدل ساخت اسکلت فلزی استفاده از پیچ و مهره می‌باشد. در این روش مراحل ساخت کاملا در کارخانه انجام می‌گیرد و به محل مورد نظر منتقل می‌شود. این نوع ساخت علاوه بر افزایش کیفیت، سرعت نصب و اجرا را نیز بالا می‌برد. در مکان‌های پر رفت و آمد استفاده از اسکلت فلزی جوشی پردردسر خواهد بود، به همین دلیل از اتصالات پیچ و مهره‌ای استفاده می‌شود که سریع‌تر و راحت‌تر می‌باشد.

در این نوع اسکلت فلزی اتصالات از نوع جوش می باشد، که این روش امروزه زیاد مرسوم نمی‌باشد. اسکلت فلزی جوشی بطور کامل در کارخانه انجام نمی‌شود، به همین دلیل سرعت انجام کار پایین می‌آید. این نوع ساخت فقط برای ساختمان‌های کوچک‌تر و در محل‌های خلوت‌تر انجام می‌گیرد.


تعیین قیمت اسکلت فلزی

قیمت اسکلت فلزی بیش از هر چیز به قیمت متریال اصلی آن یعنی آهن آلات مصرفی بستگی دارد. این قیمت نیز به شدت تحت تاثیر بازار جهانی است؛ و معمولا در نوسان است. البته موارد دیگری از جمله حجم پروژه، دستمزد کارگر، مدت زمان اجرای پروژه و روش‌های طراحی و اجرای پروژه، هم می‌تواند به طور محسوسی بر قیمت اسکلت فلزی موثر باشد.

اما به طور کلی این استدلال که اسکلت فلزی دارای قیمتی بالایی است، استدلال دقیقی نیست. قیمت اسکلت فلزی را باید با توجه به سادگی و سرعت انجام کار مورد بررسی قرار داد. همچنین زمانبندی‌های پرداخت برای اسکلت فلزی نسبت به سازه‌های بتنی دیگر مزیتی است که می‌تواند قیمت اسکلت فلزی را معقول و قابل رقابت نماید. تا شما بتوانید از مزایای اسکلت فلزی در سازه خود بهرهمند شوید.

آخرین مقالات
آوریل 23, 2019
Supporting types for skeletal structure

انواع تکیه‌گاه برای سازه اسکلتی

برای مقاومت بیشتر در هر سازه نیاز به تکیه‌گاه‌هایی از جنس آهن و فولاد خواهد بود. این تکیه‌گاه‌ها باعث می‌شوند تیرها به طور ثابت در جای […]
آوریل 11, 2019
Construction terms for steel structures

اصطلاحات ساختمانی برای سازه‌های فولادی

در زیر شما با تعاریف و اصطلاحات اساسی مورد استفاده برای توصیف ساختمان‌های فولادی از پیش مهندسی شده آشنا خواهید شد. این تعاریف کلی هستند و […]
مارس 17, 2019
Iron And Steel Supports For Mason Work

تکیه گاه‌های اسپندرال برای کارهای بنایی با ساختار اسکلتی

ساده‌ترین نوع تکیه گاه اسپندرال در مواقعی استفاده می‌شود که دیوار کاملا ساده بوده و از آجر ساخته شده باشد. در چنین مواردی، یک کانال و […]
فارسی