Prefabricated structures
انواع سازه‌های پیش ساخته
آذر ۲۱, ۱۳۹۷
Advantages and disadvantages of different construction methods
مزایا و معایب روش‌های ساخت و ساز مختلف چیست؟
دی ۱۹, ۱۳۹۷
نمایش همه
Multi-storey building with metal skeleton

در حال حاضر ما شاهد ساخت ساختمان‌های چند طبقه با کیفیت بالا هستیم که دارای ساختار یک یا چند طبقه‌ای با اسکلت فلزی و پانل‌های عایق PUF/EPS و با ساختار قاب فولادی هستند. این موارد دارای قاب‌های سازه‌ای هستند که به خوبی و با توجه به منطقه لرزه ای، بار باد، بار مرده و غیره طراحی شده‌اند. ما یک راه حل کلیدی برای سازه‌های چند طبقه با اسکلت فلزی در یک ساختمان ارائه می‌دهیم که شامل طراحی، ساخت، تولید و عملیات پیش نصب می‌شوند.

ساخت اسکلت فلزی برای سازه‌های چند طبقه به صورت سریع با عایق‌های مناسب حرارتی و صوتی انجام می‌شوند و گزینه‌ای مقرون به صرفه به حساب می‌آیند. این سازه‌ها یک راه حل مناسب برای مجتمع‌های مسکونی، مسکن‌های گروهی، محل کار کارکنان، ساختمان اداری و غیره هستند.

 

فواید سازه‌های با اسکلت فلزی

سازه‌های اسکلت فلزی دو طبقه پیش ساخته به دلیل صرفه جویی در مصرف انرژی و راحتی بیشتر در شرایط نامساعد به علت عایق کاری مناسب، یک گزینه معقول به حساب می‌آیند

  • ساخت و ساز خشک، سریع و نصب آسان
  • انعطاف پذیری برای انتخاب گزینه‌های مختلف در نما که بر اساس شرایط محل پروژه و الزامات آن خواهد بود.
  • انعطاف پذیری در توسعه و سرعت در ساخت
  • تمام مراحل ساخت و ساز در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم هستند

 

سازه‌های چند طبقه اسکلت فلزی

سازه‌های چند طبقه با اسکلت فلزی به طور متفاوت با یک موقعیت متمایز ساخته می‌شوند. سازندگان سازه‌های با اسکلت فلزی با استفاده از مواد با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی یک سازه با کیفیت در چند طبقه ارائه می‌دهند که به زیبایی طراحی شده است و مطابق با آخرین روند طراحی بازار است.

گروه صنعتی آونگ با ساخت سازه‌هایی با کیفیت فوق العاده و ارائه بهترین طراحی و خدمات سریع، به یک تولید کننده پیشرو و تامین کننده سازه‌های با کیفیت، ساختمان‌های چند طبقه برای برنامه‌های کاربردی مختلف مانند دفاتر پروژه، محل کار، خوابگاه و غیره تبدیل شده است.

 

کانکس و کانتینر

ما یکی از سریعترین تولید کنندگان و تامین کنندگان کانکس و کانتینر در ایران هستیم. این کانکس‌ها را می‌توان در یک زمان کوتاه برپا کرد. آنها سبک وزن و بادوام هستند. طراحی بر اساس الزامات مشتریان انجام می‌شود. مواد سازنده آنها از فروشندگان معتبر ما در بازار تامین می‌شوند.

گروه صنعتی آونگ ارائه دهنده بهترین کانکس و کانتینر سبک در طیف گسترده‌ای از پروژه‌های زیربنایی است. ما یک بسته عملیاتی کامل از مرحله برنامه ریزی، طراحی، ساخت و نصب در محل را به شما ارائه خواهیم داد.

 

سازه‌های پیش ساخته

ما در ساخت سازه‌های پیش ساخته مشغول به کار هستیم. آنها با استفاده از مواد خام با کیفیت بالا در زیرساخت‌های پیشرفته ما مطابق با دستورالعمل‌های ایمنی و کیفیت صنعتی ساخته می‌شوند. آنها به دلیل داشتن ساختاری قوی و مستحکم شناخته می‌شوند. ساختمان‌های ما در برابر زمین لرزه مقاوم هستند.

ما در حوزه سازه‌های پیش ساخته با دوام و قابل اعتماد با کیفیت مطابق با استانداردهای بین المللی مشغول به کار هستیم. ساختمان‌هایی که ما ارائه می‌دهیم با ویژگی‌های مختلف در دسترس هستند تا نیازهای دقیق مشتری را برآورده کنند. این سازه‌ها دارای شهرت کافی در زمینه ساختار مستحکم، ظاهر عالی، کیفیت فوق العاده و مقاومت بالا هستند. طراحی و ساخت این سازه‌ها با استفاده از مواد خام مطابق نظر مشتریان تحت آزمایش‌های کنترل کیفیت قرار گرفته و ساخته شده‌اند. علاوه بر این، محصولات ما با قیمت‌های مناسب و رقابتی در دسترس هستند.

 

اجرای اسکلت فلزی ساختمان‌ها

ما اجرای اسکلت فلزی برای ساختمان‌های چند طبقه را برای مشتریان به ارمغان آورده‌ایم. طراحی و توسعه اسکلت فلزی برای این سازه‌ها با استفاده از مواد با کیفیت بالا انجام شده‌اند که به طور خاص متناسب با نیازهای تجاری مشتریان باشند.

این سازه‌ها برای مقاصد مسکونی، بلوک‌های اداری و یا فضاهای ذخیره سازی مناسب هستند، به ویژه در مواردی که فضای زمین محدود است. ما یک راه حل سفارشی برای تامین نیازهای مشتری تا حداکثر سطح ممکن فراهم می‌کنیم. گروه صنعتی آونگ در زمینه‌های تامین بتن آماده، ساخت اسکلت فلزی و اجرای آن، ساخت سوله ، تولید کانکس و کانتینر و اتوماسیون تولید فعالیت دارد و آماده ارائه خدمات فوق است.

گروه صنعتی آونگ
گروه صنعتی آونگ
گروه صنعتی آونگ در تلاش است که با گردهم آوردن مطالب جذاب و مفید شما را در راه رسیدن به آنچه می‌خواهید یاری نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *